Vyberte si kvalitné protektory

Čo sú to protektory?

Protektory sú repasované pneumatiky a sú najlacnejším obutím Vášho auta. Protektory sú vyrábané z už použitých pneumatík pomocou odskúšaných a overených technologických postupov.

Pokiaľ potrebuje vaše vozidlo nové pneumatiky, či už osobné pneumatiky, nákladné pneumatiky či offroad pneumatiky, protektory môžu byť vhodným a cenovo výhodným riešením pre vás. Protektory u nás nájdete ako náhradu letných pneumatíkzimných pneumatík a s ich výberom vám radi pomôžeme.

Protektory môžu byť vhodným riešením aj pre vaše vozidlo

Protektory boli kedysi úplnou samozrejmosťou, a to naozaj odôvodnene. Protektory sú cenovo výhodné a zároveň spĺňajú kvalitatívne požiadavky štandardných pneumatík. Na ich výrobu sa používajú ojazdené pneumatiky, ktorých vzorka je už nevyhovujúca. Najprv prejdú dôkladnou kontrolou, pretože len precízne vybrané pneumatiky môžu byť použité na výrobu nových prorektorov.

Následne sa za pomoci špeciálneho prístroja odstraňuje pôvodný behúň pneumatík a ku ich kostre sa prilepí nová zmes. Ďalším krokom je vylisovanie nového dezénu a následná výstupná kontrola kvality. Do predaja postupujú len tie protektory, ktoré spĺňajú všetky nároky kvality a sú vyhovujúce na ďalšie bezpečné použitie pre vozidlá.

Rozhodnite sa pre nákup kvalitných protektorov

Tak ako pri nákupe klasických pneumatík či diskov, aj pri kúpe protektorov platí, že ich kvalita by mala byť na prvom mieste. Príliš lacné nekvalitné protektory vás môžu rýchlo sklamať. Pričom na kvalitné protektory pravdepodobne nedáte viac dopustiť.

Okom laika je kvalitné protektory od nových pneumatík len veľmi ťažké rozoznať.

S kvalitnými protektormi dokáže auto správne fungovať a jazdiť. U nás si môžete byť istí nákupom vysokokvalitných protektorov, či už protektorov na osobné vozidlá, na terénne vozidlá Off Road, nákladných protektorov či protektorov na traktory alebo akýchkoľvek iných. Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme.