Nákladné pneumatiky

Na čo slúžia nákladné pneumatiky

Pre nákladné vozidlá je potrebné zabezpečiť nákladné pneumatiky. Tie sú oproti klasickým pneumatikám špeciálne prispôsobené pre potreby nákladných vozidiel, ich veľkosti, váhe či špecifickému typu využitia. Je zrejmé, že typ vozovky, po ktorom sa budú nákladné vozidlá pohybovať je oproti klasickým vozovkám náročnejší.

Rozhodnite sa pre kvalitné nákladné pneumatiky

Nákladné pneumatiky majú oproti pneumatikám na osobné vozidlá výraznejšie členenie, sú pevnejšie a prispôsobené vysokej váhe nákladných vozidiel.

Možné je ich označiť tiež ako pneumatiky na ťažkú techniku. Pričom ťažkou technikou môžu byť napríklad nákladné autá, ťahače, valníky, rôzne návesy či prívesy na nákladné automobilové súpravy. S výberom vhodných nákladných pneumatík či nákladných protektorov vám radi pomôžeme.

Ako si vybrať nákladné pneumatiky?

Nákladné pneumatiky je dôležité vyberať najmä podľa špecifických potrieb konkrétneho nákladného vozidla. Pri výbere nákladných pneumatík, by mal byť najpodstatnejší pomer kvality a ceny a samozrejme ich využitie v konkrétnom ročnom období.

V našej ponuke nájdete rovnako rôzne druhy nákladných pneumatík, ako napríklad záberové nákladné pneumatiky, návesové nákladné pneumatiky, terénne či mestské nákladné pneumatiky. S výberom pneumatík diskov na nákladné vozidlá vám radi pomôžeme. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.